APM Gıda Hakkında

AZİM GIDA PASTACILIK MAMÜLLERİ LTD. ŞTİ. HAKKINDA

Vizyon

Vizyonumuz; tarladan sofraya giden yolda 'gıda güvenliğine' ve 'damak tadına' uygun üretim yapmak, müşteri memnuniyetini ön planda tutup en üstün kaliteyi en uygun fiyata zamanında teslim etmektir.

Misyon

Misyonumuz; insanları sağlık yönünden güvenli gıda alabilmeleri ve 'daha iyi' bir yaşam için APM güvencesini oluşturmak ve bunun devamlılığını sağlamak, müşterilerimizin beklentilerine duyarlı olup, sosyal sorumluluk anlayışını benimsemek, iş ahlakı ve tüm yasal gerekliliklere özen göstermektir.

Hedefimiz

Üstlenmiş olduğumuz misyon; kararlılıkla hareket edeceğimizi göstermek, gelecekte şimdiki konumumuzdan daha iyi bir konuma gelmektir.

Amacınız kalite ise…

1998 yılında başlayan lezzet ve tat yolculuğumuz değerli pastacı, tatlıcı, fırıncı, market yöneticisi dostlarımız sayesinde gelişerek devam ediyor.

Yıllar boyunca ayrıntıların ne denli önemli olduğunu ve detayların mutluluğa dönüştüğünün bilinci ile alt yapısını günden güne büyütüp, güçlendiren, satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini itimada dayalı olarak arttıran, dünya pastacılığının tüm yeniliklerini bu sektöre yansıtırken, yurdumuzda üretilen pastacılık ürünlerini de dünyaya tanıtıp, satan Azim Pastacılık Mamülleri Ltd. Şti. (APM), Gıda sektörünün bu önemli bölümündeki haklı yerini almış olmaktan mutluluk duymaktadır.

Kalite Felsefemize Yakından Bakın

Sizin Lezzet Maceranız APM‘de Başlıyor…

g-340-pastacilik

Pastacılık

APM markasıyla Jöle, Topping ve Meyve Konservesi başlıkları altında pastacılık sektörüne en üst kalitede, lezzetli çözümler üreterek hizmet sunmaktayız.

g-340-firincilik

Fırıncılık

Fırıncılık sektörüne özel olarak sunduğumuz un, yağ, özel karışım miksler, kabartma tozları, pudra şekeri ve daha pek çok ürün…

g-340-cikolata

Çikolata

Beyaz, sütlü, bitter, meyve aromalı ve yoğunluk derecelerine göre ekstra bitter kuvertür çikolata çeşitlerimizle 2,5 kg’lık paketler halinde, bitter, fildişi, frambuaz, kivili, muzlu gibi ganaj ve damla drop çikolata ürünlerimizle müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

g-340-kuruyemis

Kuruyemiş

Ceviz, Antep Fıstığı, Badem, Fındık, Yer Fıstığı ve Kuru Meyveler… Farklı formlarda (file, kırık, pirinç ya da toz gibi) 1 ve 5 kg’lık paketler halinde müşterilerimize sunulmaktadır.

g-340-baharat

Baharat

Çörek otu, haşhaş, kırmızı toz biber, kırmızı pul biber, karabiber, tarçın, nane, toz zencefil, ay çekirdeği içi… 1 ve 5 kg’lık paketler halinde müşterilerimize sunulmaktadır.

g-340-yan-urunler

Yan ürünler

Pastacılık dekor ve süs ürünleri, meyveli dolgu malzemeleri, kuruyemiş ve kurutulmuş meyveler, baharatlar, gıda boyaları, aromalar, endüstriyel gıda hammaddeleri olarak sınıflandırabiliriz.

23

Dağıtım Filosu

180

Çeşit Farklı Ürün

1268

Mutlu Müşteri

18356

Sevkiyat

Depolama ve Lojistik Hizmet

Değişik depolama standartları ve saklama koşulları ile farklı derecelerde gıda ve gıda dışı maddelerin dağıtımı konusunda uzman kadromuzla hizmet sağlıyoruz.

Ticaret ve Finans Sistemi

Müşterilerimize sürdürülebilir ticaret ve finans sistemi tecrübemizle uzun vadeli iş birlikleri gerçekleştirmekteyiz.

Açık Hesap Politikası

Siz Değerli Müşterilerimize Açık Hesap Politikası ile Uzun Vadeli Çalışma Olanağı Sunmaktayız.

Tedarik Zinciri Yönetimi

Özenle tedarik ettiğimiz ve hazırlamış olduğumuz ürünlere çeşitli lezzet testleri yaparak, senenin 12 ayı standart kalitede ürün sunmak firmamızın varoluş amaçlarının başında gelir.

Nakliye Organizasyon

1998 yılından günümüze kadar geçen sürede hergün üzerine koyarak geliştirdiğimiz organizasyon becerimizle müşterilerimize zamanında teslimatlar gerçekleştirmek organizasyon sürecimizin en önemli yapı taşıdır.

Üstün Kalite Standartları

Tarım Köy İşleri Bakanlığından aldığımız üretim izniyle TSE'den aldığımız ISO 22000 ISO 9000 belgeleri uluslararası kalite sistemleri ve belgelendirme sistemleri ve belgelendirme şirketinden aldığımız GHP iyi hijyen uygulamaları, GMP iyi üretim uygulamaları belgeleri ile ve aynı zamanda titiz çalışma koşulları ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Uygun Fiyat Politikası

Kaliteyi en uygun fiyatla zamanında teslim etmeyi ilke edinerek müşterilerimizle birlikte uzun vadeli ilişkiler geliştirmek temel prensiplerimizdendir.

İhtiyaca Özel Çözümler

Gıda sektörüyle ve müşterilerimizin talepleri doğrultusunda her zaman gelişime ve yeniliklere açık müşterilerimizi dinleyen, onlardan ilham alan ve onların ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sağlama konusunda beklentileri yükseltmeye devam ediyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetini ön planda tutup üstün kaliteyi en uygun fiyatla zamanında teslim etmeyi ilke edilen APM hem sahip olduğu belgelerin, ödüllerin hem de hizmet verdiği tüm mutfakların, mağazaların ve tüketicilerin kendisine yüklediği sorumluluğun bilincindeyiz.

 • TurkaşTurkaş
 • Simit SarayıSimit Sarayı
 • Şehr-i SimitŞehr-i Simit
 • SardunyaSardunya
 • RealReal
 • MigrosMigros
 • ISS CateringISS Catering
 • MetroMetro
 • Doğa LojistikDoğa Lojistik
 • ÇiçeksepetiÇiçeksepeti
 • CarrefourCarrefour
 • BTABTA
 • Aslı BörekAslı Börek
 • A PlusA Plus
 • 3 Öğün3 Öğün
 • Le Cordon BleuLe Cordon Bleu
 • ÖzdilekÖzdilek
 • Turkish Do&CoTurkish Do&Co